Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Minerály Brno - Úspěšně za námi

23. listopadu 2016 v 18:48 | Siren |  Výstavy minerálů
Milý Čtenáři,
ráda bych Vám napsala něco o sobotní návštěvě již zmíněné Výstavy Minerálů v Brně !

Jeli jsme tam v sobotu časně po obědě. Vstup na takovou burzu stojí běžně 90Kč a pro studenty, seniory a děti je to za 50Kč což je přijatelné.
Vystavovatelů tam bylo přibližně 210 a u nich jste si mohli u všech ají nakoupit. Pak tam byla doprovodná výstava "Barevné kouzlo křemene" kamínky vystavené tam už jste si zakoupit nemohli, což byla škoda, bylo jich tam vystavených okolo 1000 a hlavně ají z ČR ! Někdy se nestačím divit co krásného se najde i tady u nás ! I když já si potrpím spíše na minerály z velké dálky. Nejvíce jich mám nejspíše z Madagascaru a to nebyl úmysl. Prostě se mi sházejí od tam :D.

S výstavou jsem byla velice spokojená! Projítí nám trvalo 2 hodinky a to jsme se k některým stánkům museli prorvat a to doslova, zářilo to tam ne jen minerály ale i důchodcemi! Ale nic mě nezkazilo náladu a vše jsme úspěšně prošli a ve zdraví!

Nakonec jsem si odnesla od tam krásné úlovky, jeden kámen jsem bohužel na výstavě nenašla ale ten jsem si záhy koupila u nás ve městě kde jsem ho našla ! A je můj takže za posledních pár dní mám 8 nových miláčků . :D

Možná sem někdy později začnu dávat fotky úlovků. Ale musím říci ,že se nerada takhle veřejně chlubím a fotky nikam nedávám. Prostě je to takové moje soukromý.

Kdyby vás cokoliv ohledně výstavy zajímalo tak napište !

Snad jste měli taky krásný víkend :)

 


Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 6. ledna 2017 v 1:24 | Reagovat

škoda bydlím kousek od Brna :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama