Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Charoit

2. prosince 2016 v 18:54 | Siren |  Jednotlivé kameny

Charoit

Barva : Fialová

Vzhled : Skvrnitý, žilkovaný.

Naleziště : Rusko

Vlastnosti : Je to kámen proměny. Ovládá duši a napomáhá překonat strach. Pomáhá se vyrovnat se změnami. Probouzí v lidech bezvýhradnou lásku. Spojuje vás s vyšší realitou. Pomáhá osvojit si schopnost "nahlížet na věci z širší perspektivy".
Potlačuje stres a obavy. Majitele uvádí do stavu uvolnění. Pomáhá při překonání růzdných nutkání a posedlostem. Pomáhá čelit pocitu odcizení nebo flustrace. Podněcuje vlastnost bystrého pozorování a analýzy. Pomáhá v rychlém rozhodování. Působí jako spojenec každého , kdo je nucen řídit se častěji názory jiných lidí nežli svými. Ukotvuje duchovní já do každodenní reality. Umí vyvolávat jasně zřetelné vize událostí z minulých životů. Současně naznačuje způsoby, jak napravit karmické předurčení, a to na osobní i kolektivní úrovni.

Léčba : transformuje negativní energii v hojivou sílu, vyčerpanému tělu dodává energii, reguluje krevní tlak, napravuje poškození jater způsobené alkoholem, je vhodný na nemoci očí a srdce, přináší hluboký spánek plný živých snů, léči autizmus

Můj dodatek : Charoit by jste měli nosit položený přímo na kůži, nejlepší je přívěšek na krk aby byl s vámi pořád v kontaktu, nebo náramek. Můžete usínát s charoitem v ruce nebo si jej dát pod polštář ale jak píši, je lepší aby byl s vámi pořád v kontaktu. Sny jsou s charoitem jako kdyby jste byli uprostřed filmu a pořádně akčního :D.
Co se týká ceny, je poměrně vysoká. Samozřejmě čím více fialovější tím více dražší, jelikož jako každý kámen má své kazíky tak ají chaoit, když není 100% čistý , nachází se v něm černá nebo taková průsvitná místa. Najít krásný čistý charoit který by vás zaujal a ještě aby se dobře chytal je docela těžké. Zato na krk jako přívěsek je lehké jej sehnat a kolem 1000Kč, samozřejmě i mín.
Jednou si nejspíš zajedu do Ruska abych měla přímo od zdroje, a to je to za rohem a sehnání je k prdu.

Výsledek obrázku pro charoitSouvisející obrázek
 


Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 6. ledna 2017 v 1:22 | Reagovat

ten chci taký :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama