Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Pietersit (kámen bouří)

14. prosince 2016 v 11:34 | Siren |  Jednotlivé kameny

Pietersit (kámen bouří)

Barva - od zlaté až k šedě modrou

Naleziště - Namibie

Vlastnosti - Je známý jako rovněž kámen bouří, je spojen totiž s bouřlivými živly. Byl objeven teprve nedávno. Má vlastnost ukotvit vás k vašemu éterickému tělu. Usnadnuje duchovní putování. Lze použít pro šamanské cesty. Má silný účinek na tělo během meditace. Povzbuzuje činnost třetího oka a šišinky. Zajištuje hluboké duchovní vize a předpovědi. Spojuje svého majitele s jeho nejlaskavějším duchovním průvodcem.
Dokáže odbourat pocit osamění a zbavuje závislosti na vírách které mu byli vnucovány.
Pomáhá rozeznat pravdu a faleš ve slovech jiných lidí. Zprostí vás přísah a slibů z předchozích životů. Kámen podporuje vše , co si přejete na základě své vlastní vůle. Přináší mimořádnou podporu a sílu. Napomáhá při řešení starých konfliktů a vyjadřování dosud potlačovaných pocitů.

Léčba - udržuje rovnováhu vnitřích žláz s vnitřní sekrecí, reguluje krevní tlak,napomáhá činnosti plic, jater, střev a nohou, podporuje vstřebávání živin obsažených v potravě, pročištuje meridiány a dodává jim energii, u lidí kteří nemají čas na odpočinek odstranuje nerovnováhu způsobenou vyčerpáním

ZDROJ : HALL, Judy.Kameny od A do Z: podrobný průvodce světem léčivých krystalů.PřeložilLumír MIKULKA, přeložil Gabriela HAJTMAROVÁ. V Praze: Metafora, 2015. ISBN 80-7359-061-1.

Můj názor - Tak dodala bych ,že v Pietersitu jsou významné kameny a to např. tygří oko, býčí oko, sokolí oko. Vždy když je v kamenu obsaženo více kamenů tak v podstatě přebírá vlastnosti všech. Tyhle růzdná "oka" jsou také velice ochranné kameny.
Pietersit, bohužel už je vytěžen podle nejnovějších informací. Ale vždy se může najít nové naleziště. Já mám štěstí tedy a jeden vlastním. Je to krásný kámen a je v něm mnoho nádherných barev.
Když jej nosím u sebe tak mám pořád pocit tepla. :D
Mám ho moc ráda a poslední dobou jsem si ho hodně oblíbila. Kdyby byl o něj zájem, prosím napište mi. :) Mohu sehnat.

Výsledek obrázku pro pietersitSouvisející obrázek
 


Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 6. ledna 2017 v 1:20 | Reagovat

ten je nádherný 8-O

2 Fellien Fellien | Web | 7. ledna 2017 v 22:18 | Reagovat

Ten popisek mě moc zaujal ale asi bych s kamenem moc nesouzněla – já totiž celkově nesouzním s těmi "oky" :-). Co mě ale zaujalo nejvíc je to, že jakožto nadšenec pro kameny jsem o tomhle ještě neslyšela, asi už se na mě podepisuje to malé množství času pro mé koníčky :-D :-(

3 Siren Siren | E-mail | 10. ledna 2017 v 16:52 | Reagovat

[2]: Já jsem si to také myslela jelikož jednotlivá oka ani nevlastním protože sem k nim nikdy nenašla cestu ale tenhle na mě působí právě úplně jinak. :) Jako by to ani ty oka nebyla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama