Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Labradorit + Galaxit

30. ledna 2017 v 17:45 | Siren |  Jednotlivé kameny

LABRADORIT

Barva : šedý až černý s příměsí modré a žluté

Naleziště : Itálie, Gronsko, Finsko, Rusko, Kanada, Skandinávie, Madagaskar

Vlastnosti : Duhový labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející světlo do života. Zvyšuje duchovní úroveen mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby. Jedná se o krystal, který vás dokáže zavést do jiných světů nebo životů. Umožnuje zasvěcení do tajemných mystérií. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů. Vynáší na povrch růzdná poselství a umožnuje jim porozumnět. V duševním životě potlačuje strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, které pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i v celý vesmír. Uklidnuje příliš aktivní mysl a přináší nové myšlenky. Navazuje stav rozjímání a introspekce. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost. Je to užitečný průvodce v době změn. Přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo i duši na další růst.

Léčba : Léčí poruchy očí a mozku. Přináší úlevu od stresu a reguluje metabolismus. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatismus. Ulevuje od menstruačního napětí. Snižuje krevní tlak.

ZDROJ : HALL, Judy.Kameny od A do Z: podrobný průvodce světem léčivých krystalů.PřeložilLumír MIKULKA, přeložil Gabriela HAJTMAROVÁ. V Praze: Metafora, 2015. ISBN 80-7359-061-1.

GALAXIT

Barva : tmavě modrá až černá s bílými třpytkami

Vzhled : podobný noční obloze

Výskyt : vzácný

Naleziště : Kanada

Vlastnosti : Jedná se o mikrolabradorit v živci. Vyznačuje se vysokými vibracemi, které nás spojují s celým kosmem a s nesmírnou velkolepostí stvoření. Pomáhá při studiu astrologie a astronomie. Putování s tímhle kamenem vás zavede do dalekých koutů vesmíru. Zajištuje aurickou ochranu během metafyzické práce. Uchovává vás ukotvené a spojené se zemí. Galaxit pomáhá získat celkový pohled na vlastní duchovní vývoj. Pomůže vám naladit se tak, abyste se dostali do souladu s posláním, které má vaše duše naplnit.

Můj názor na kameny : Co se týká labradoritu. Nemám s ním tak bohaté zkušenosti jako s ostatními kameny. Nevím proč ale přijde mi ,že kámen čeká na správný čas a pak s ním budu moct pracovat. Okouzlil mě svým vzhledem, v každém kameni je jedinečný obrazec a hra barev. V některých vidíme hluboký tmavý les v jiných slunečnou oblohu. Jsou krásné a uklidnující a je v nich něco tajemného a přitažlivého.
Je to kámen lehce dostupný a řekla bych že není ani nějak drahý. Cena se určuje podle toho jakou má "hru barev" mám zkušenosti ,že kameny s převážně tmavě modrou barvou jsou dražší. Jsou i labradority bez tzv. barev a jsou prostě jen šedé a ty jsou hodně levné. Dají se převážně sehnat v leštěném stavu a také je to pro manipulaci lepší.
Tak a ted je na řadě Galaxit. Je to jak už bylo psáno mikrolabradorit v živci. To znamená ,že je tam hromadu jakoby částeček labradoritku světélkujícího jako noční obloha a je naprosto nádherný a naprosto sakra blbě sehnatelný a poměrně drahý, já jej sehnala na burze minerálů ale jen menší. Větší jsem tedy ani neviděla zatím.

Související obrázekVýsledek obrázku pro labradoritDonut je Galaxit a ten modrý je Labradorit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama