Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Shattuckit

11. ledna 2017 v 9:54 | Siren |  Jednotlivé kameny

Shattuckit (šatukit)


Barva - tmavě a světle modrý, tyrkysový

Vzhled - skvrnitý

Výskyt - Namibie, Rusko

Vlastnosti - Je to vysoce duchovní kámen zvyšující vibrace. Podněcuje činnost třetího oka a krční čakry, které uvádí do souladu. Přináší průzračné mentální vize a pomáhá jim porozumět. Brání zkušenostem z minulých životů. Odstranuje hypnotické příkazy, a kletby + rozkazy pocházející z minulých životů. Pomáhá také při dálkovém pozorování. Má obranou schopnost , že entity, s nimiž se dostanete do styku nad vámi nepřevezmou vládu. Vyvolává vysoké vibrace umožnující kontakt s nejryzejším čistým zdrojem energie. Lze krystal použít při rozvoji mentálních schopností jako je např. automatické psaní a telepatie. Umožnuje srozumitelkou komunikaci s mimozemskými bytostmi.

Můj názor :Tento kámen je možná můj nejpoužívanější společně s Quantum Quattro ve kterém je Shattuckite také obsažen ale to později.
Je to nádherný kámen s růzdnými odstíny modré, mám pořád nutkání ho nosit při sobě. Má vážně velice vysokou ochranu když jdete někam kde je to silně destruktivní. Mám to vyzkoušené na mnohých místech a můžete mu věřit. Bohužel v ČR zatím se nedá sehnat nic co by jste nosili na krku nebo na ruce ze Shattuckitu. Jen vyjimečně něco najdu a je to trošku dražší. Jinak ohlazené kameny jsou musím říct docela dobře k sehnání, zato surové s těmi je to horší, dají se sehnat malé kousky které ovšem stojí docela dost peněz narozdíl od ohlazených. Mám takovou zkušenost ,že Shattuckit neseženete ani na burzách a výstavách. Mnoho lidí jej nezná a najít kvalitní kámen který by vám seděl a neměl 2 cm dá občas zabrat ale pak to stojí za to. :)

Výsledek obrázku pro shattuckiteVýsledek obrázku pro shattuckite
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama