Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Křišťál - díl.1

18. srpna 2017 v 15:45 | Siren |  Křišťál

Křišťál

- je nejčistší forma skupiny drahých kamenů zvané Křemeny
- nejznámnější naleziště jsou : Madagaskar, Brazílie, USA, Indie, Švýcarsko, Alpy, Rusko
- vyskytuje se po celém světě, někde ovšem v zanedbatelném množství
- Křištál má ve své přírodní cestě mnoho forem Krystalů (touhle tématikou se budeme zabírat podrobněji o něco později, každá forma krystalu/ů Křištálu se hodí k něčemu jinému + úkazy na krystalech také později)

Vlastnosti :

-díky své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie
-pohlcuje, ukládá, uvolnuje a reguluje energii (!Často jej čistěte viz. rubrika Očista kamenů!)
-vaše biomagnetické pole se v případě, že kámen držíte v ruce zdvojnásobí
-chrání před radiací a odstranuje svalové křeče (křikládejte na bolestivá místa dle potřeby)
-vytváří elektromagnetické vlny a odstranuje elektrostatický náboj
-vede vás k hlubokému pročištění duše
-krystaly v sobě ukládají informace jako přírodní počítač (o růzdných úkazech a záznamech v křištálech si budeme ještě povídat, některé jsou krásně vidět)
-zvyšuje duchovní schopnosti a to všechny
-při meditaci odfiltrovává všechny rušivé vlivy a chrání vás
-je nejúčinnějším příjemcem k naprogramování (můžete do něj vkládat energie a naprogramovávat jej k jeho účelu)
-napomáhá soustředění
-zajištuje klidný spánek (já osobně často usínám s křištálem v ruce, ovšem musíte zvolit ne moc velký a nebo jej vložím pod polštář a tato praktika vás i ochrání a nezajistí vám jen klidný spánek plný živých snů)
-stává se zrcadlem naší duše (a proto každý nově koupený Křištál pořádně očistíme viz. rubrika očista kamenů)
-povzbuzuje jasnozřivost
-ochranuje nás před vším negativním (!vhodné nosit nejlépe stále sebou, budeme se tímhle zabývat později podrobně)

Je zkrátka využitelný naprosto na cokoliv a pro cokoliv, má moc a moc druhů, forem a nevím čeho ještě. Protože je tak skvěle univerzální jistě se jím budu hodně zabývat. Tohle je jen malý úvod, stručné body na co jej můžete použít ovšem je toho mnohem a mnohem víc. Každý druh a jeho úkaz má pak své specifické využití.

Jak již jistě víte můžeme zvolit surový a nebo opracovaný. Jak v surovém stavu je moc forem jejich úkazů tak samozřejmě v broušeném stavu. Preferovat budeme spíše přírodní "surové" úkazy. Když vybíráme Křištál tak se soustředíme v jakém stavu je jeho špička a zda z ní proudí energie.

Kde jej seženu?

Seženete jej v každém specializovaném obchodě s minerály. Je to takový základní kámen který by v takovém obchodě měl být ale záleží v jaké formě jej chcete. Opracované Křistálové kousky tak jsou k dostání všude a jsou levné. Surové přírodní kousky se dají taky krásně sehnat ovšem s většími kusy je to někdy problém. Doporučuji například naturshop.cz , pokud nemáte nějaké známé sběratele kteří by vám něco prodali. Výborné jsou také burzy minerálů. Cena se odvíjí hlavně od čistoty a poškození kamene a také je hlavní velikost, naleziště . Když už něco kupuji tak chci vědět odkud to přesně je, to je tedy důležité pro mě a to velice.
Minerály sbírám dlouho a zajímám se o ně nejvíce. Proto se nenechám někým jen tak obalamutit co se týká například cen. Musíte se vyznat v cenách pro konkrétní naleziště, v čistotě kamene a ve velikosti. Někdy jsou částky za Křištály přímo směšné pokud v sobě nemají něco vrostlého (k tomu se také dostaneme). Kdyby jste chtěli radu nebojte se mě kontaktovat, spíše přes mail.
Já mám doma mnoho Křišálů jak drůzy tak i dvojčata trojčta a více, velké i malé. Oblíbila jsem si Křištály z Madagascaru ale mám doma také z Brazílie z Maroka, Himalájí. Každý si najde ten svůj i když někdy hledáte dlouho. Někdy se vám jen tak připletou do cesty (myšleno obrazně) , mě se to stává často. :)Siren

Na fotografii je vidět krásná duha v Křistálu.(surový)

Tady je zas krásně vidět fantom v Křištálu, také krásný úkaz.(broušený)
 


Anketa

Používáte Křištál?

Ano
Ne
Ne, ale chtěl/a bych

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama