Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Moje nepřítomnost - změny a novinky !

16. srpna 2017 v 10:08 | Siren
Mily čtenáři,

určitě když jste se koukli na můj blog tak jste zjistili ,že není moc aktivní. Bylo tomu tak ale pokusím se to napravit!
Mám plno nápadů o čem psát. Od února (mé neaktivity) je toho hodně nového. Tak nějak abych vám to vysvětlila.

Tak nějak po lopatě, letos jsem maturovala. Jelikož vše nechávám na poslední chvíli (je to většinou jen ohledně školy) tak jsem se začala hodně učit abych to vůbec zvládla a tak se taky stalo. Mám úspěšně po škole a můžu se těšit života dospěláků, pracovních povinností a tak dále!

Nebyla to jenom maturita čemu jsem musela ty měsíce čelit a bylo to pro mě vše hodně náročné a těžké. Proto jsem neměla na blog čas a ani náladu. Projevila se u mě silná rezignace úplně na všechno. Určitě má každý z vás občas takové období kdy vás nic nebaví nic se vám nechce a nejraději by jste se na vše vyprdli. Tak to bychom měli.

Změna !

Nyní jsem plná energie, mám moc a moc nápadů na nové články. Mám nové zkušenosti s kameny a s dalšími věcmi!
Rozhodla jsem se ,že tento blog nebude jen čistě o kamenech ale i o jiných věcech co by vás jako čtenáře mohlo zajímat. Jelikož mám zkšenosti s vykládáním růzdných karet, tarotů. Začala jsem číst z dlaně, zajímat se rozsáhle o totemová zvířata, ochranu proti negativním entitám a mnoho dalším potvorám. No a mnoho dalších a zajímavých věcí. Řekla jsem si ,že když studuji a zajímám se o tolik věcí kromě kamenů tak proč je vám třeba nenabídnout a poukázat na ně. Třeba by vás něco takového začlo potom taky bavit. :)

Změna vzhledu blogu !

Blog projde rozsáhlou změnou vzhledu. Vše le nebude hned jelikož mám práci a hodně čtu abych měla víc a víc znalostí. Každopádně bude blog změněn vzhledově. Prosvětlíme to tu :) .

Snad jsem napsala vše co jsem chtěla. Doufám ,že získám nové čtenáře a třeba ají nové přátele !

Užívejte si zbytek krásného léta a mějte se jen a jen krásně.

Vaše Siren.

Výsledek obrázku pro pozitivní obrázek
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama