Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Září 2017

BLOG SE PŘESUNUJE

3. září 2017 v 16:37 | Siren |  Zápisník - Aktuality
PŘESUN BLOGU NA ADRESU :

https://sirennote.blogspot.cz/


Milý čtenáři,
rozhodla jsem se místo blog.cz pro blogspot.cz. Blog se přesouvá jelikož se mi nelíbí jeho vzhled a podobně.
Takže články už budu přidávat jen na novou adresu! Doufám, že se vám tam bude líbit. Pro mě je toho moc nového a budu se se vším ted učit. Některé články budou přesunuté. Už mám napsané nové články a ted budu jen publikovat :). Máte se na co těšit, mám hodně nápadů. Blog nebude jen o kamenech. Na co se tedy můžete těšit? Na stránkách bude vše co by pro vás mohlo být užitečné. Později chci rozjet ají poradnu jelikož mě baví pomáhat lidem a mám ráda psychologii. No uvidíte sami. :)

Mějte se krásně,

Siren

Přijdu si staře

1. září 2017 v 11:17 | Siren |  Zápisník - Aktuality
A víte už nějakou chvíli.

Přijde mi, že začínám mít silnou alergii na lidi. Zajímavé v mém věku. Plno lidí se chodí bavit do klubů a já nevím co ještě a víte co? Já jsem spokojená doma. Přijdu si někdy jak nějaká stařena co má duši asi milion let starou a možná tomu tak bude :D. Je to asi ají tím, že jsem introvert a mám ráda samotu. Jsem ráda sama se sebou, vydržela bych sedět sama v lese klidně několik dní a to možná ají bez jídla.
Nápad na napsání tohodle článku co právě čtete mě napadl přesněji řečeno 1.9.2017 v 1:29 minut. Jako vždy jsem už v tu dobu byla v posteli a spala. A jako vždy jsem se vzbudila ale tentokrát mě vzbudili sousedi. Dělali nějakou šílenou párty a já pocítila takový vnitřní vztek, že jsem chtěla volat dokonce policii. Ano já :D skoro jsem to udělala ale nakonec se mi podařilo zaspat. Víte mám chut jim udělat něco podlého co by je taky nějak vyrušilo, to jsem celá já. Asi jim budu v noci svítit laserem do oken to mi přijde docela přijatelné.
Dnes 1.9.2017 má kolem nás proletět asteroid, je vskutku hnusně. Jak mám ráda takové pochmurné počasí tak tohle to není. Víte toto je hnus, je cítit něco divného ve vzduchu a obloha je celá zakalená. Kdo ví co se tam asi děje. Chudák Texas, všechno má být tak jak to je co z toho.
Jsou dny kdy bych nevystrčila paty z domu kdyby mě někdo nevyhnal, nebo kdyby mě nebylo líto mojí rozmazlené kočky Lily a kocoura Karla o které se řádně starám a to někdy raději než o lidi.
Znáte čtvrteční tlačení v Kauflandu s důchodcema? Já se ho každým týdnem zůčastním což je další kousíček z mé stařecké povahy :D.
Je-li změna počasí, bolí mě kosti. Zatím mi nezačali šednout vlasy ale asi by mi to nevadilo, odbarvila bych si je na bílo a vypadalo by to více étericky.
Možná tomu všemu napomáhá také moje zvolené povolání o kterém nebudu vypisovat, je to velice tajné a neptejte se na to :D.

Mějte krásné a momentálně superšedé dny. Raději moc nevystrkujte paty z domu nebo zešednete a nebo na vás spadne ten asteroid Florence! :)

Siren